شکم پر کن

..................

وقتی به سر آشپز و کارشناس تغذیه اداره می گیم که در هفته یک از یکی از سه نوع غذای منوی روزانه رو عدس پلو یا لوبیا پلو بذارید .می گه  آقایون  بهشون بر می خوره می گن اینا غذا نیست چون باید در منو غذای نوع دوم باشه که مربوط به خورشتهاست.نوع اول مربوط به انواع کبابهاست نو ع دوم خورشتها،کوبیده و زرشک پلو با مرغ و نوع سوم هم غذاهای سبک بدون برنج و فست فودها.لوبیا پلو و عدس پلو جزو نوع دومها میشه که آقایون اعتراض می کنن.و چون نوع اول گرونتره معمولا کم پیش میاد بخورن.

ما خانوما معمولا کباب کوبیده و زرشک پلو با مرغ  بیرون و اداره رو کمترو بدون رغبت می خوریم در صورتی که برای آقایون جزو بهترین غذاهای منوی ادارست.

پ ن :جلوی آقایون بایدجور ی غذا گذاشت  معدشون باد کنه  تا بگن غذا خوردن.

 

/ 3 نظر / 14 بازدید
مهرداد

نوع سومش ایجاد برخورد نزدیک از نوع سوم میکنه نوع سوم خوب است نوع سوم عالیست(از شهر قصه داستان طلاق) معده من که باهام قهر کرده همش زندگیم شده فست فوت مادر کجایی که فرزند دلبنتو ناقص کردن

ارژنگ

اولش فکر کردم آقایون یعنی اون آقایون بعد دیدم آقایون درمقابل خانوما اومده.... آره .... تازه انقدر بد غذا می خورن که آدم حالش بد میشه[ناراحت] حالا این غذا ها که اسم بردی چی هست؟؟؟؟ همون نون و پنیر ما کارگراست که روش مربا هم مالیدن؟؟؟

امیر

خب شاید مثلاَ کباب بیرون خوشمزه تر از دست پخت عیالاتشونه، كه بهش راغب ترند!!![چشمک]